Profesjonalnie | Skutecznie | Elastycznie | Terminowo

O nasLogo

Nasze logo symbolizuje całościową opiekę nad firmami w zakresie prawa w tym bezpieczeństwa i higieny pracy.

Motto

Do powstania naszego hasła „Pracownik jako klucz do sukcesu” zainspirowali nas dotychczasowi partnerzy oraz problemy, z którymi borykają się na co dzień.

Zapisy międzynarodowej normy bhp ISO 45001 mówią wprost, że pracownikiem jest każdy kto przebywa na terenie pracodawcy bez względu na charakter świadczonych usług.

Dlaczego

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu audytów bhp oraz szkoleń z zakresu prawa pracy. Bazujemy na wiedzy wynikającej z aktów ustawodawczych, wykonawczych oraz norm. Doradzamy w sposób udokumentowany.

Nasza działalność skierowana jest do obu stron stosunku pracy, zarówno pracodawców, pracowników ale również zleceniodawców i zleceniobiorców.

Kim jestem

Nazywam się Krzysztof Brzeźniak. Od marca 2023r. jestem założycielem i właścicielem firmy KiBhp Kompleksowo i Bezpiecznie. Zawodowo jestem czynnym pracownikiem służby bhp. Posiadam doświadczenie w obszarach górnictwa, petrochemii, energetyki oraz budownictwa. Dysponuję udokumentowaną wiedzą w zakresie zintegrowanego systemu zarządzania. Ukończyłem studia menadżerskie MBA w zakresie Energetyki. Posiadane uprawnienia pozwalają mi występować jako biegły sądowy ds. Bhp. Jako właściciel firmy kieruję się profesjonalizmem, skutecznością oraz terminowością w realizacji zleconych zadań, a także, co istotne zadowoleniem partnerów. Jestem elastyczny w działaniu oraz ciągle podnoszę swoje kwalifikacje. Dbam także o rozwój swoich współpracowników.

Nasza misja

Wspieramy przedsiębiorstwa w osiąganiu ciągłego doskonalenia w zakresie systemowego zarządzania bhp, poprzez przekaz wiedzy w prosty i zrozumiały sposób, rozwijania umiejętności interpersonalnych w procesie szkoleniowym, doradczym, audytowym czy też kontrolnym. Wierzymy, że to pracodawca i pracownicy wspólne tworzą firmę, a odpowiednio wyszkoleni i zmotywowani stają się jej siłą napędową w osiągnieciu misji.

Nasz zespół

Współpracuję z wykwalifikowaną kadrą ekspertów, trenerów, praktyków, którzy swoją pracę wykonują z wielkim zaangażowaniem oraz troską o dobro firmy. Tworzymy wspólnie zgrany zespół, bo tylko taki zespół może osiągnąć cel. Kompleksowo i Bezpiecznie to nasz kierunek działania. Kładziemy nacisk na wysoką jakość prowadzenia zleceń. Dbamy, aby kadra dydaktyczna reprezentowała wysoki poziom wiedzy merytorycznej, praktycznej oraz posiadała doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie, a pracę swoją wykonywała z pasją, zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy.

Co nas wyróżnia

  • Profesjonalny i elastyczny zespół ekspertów
  • Opieka nad firmą od audytu bhp po działania korygujące
  • Zaangażowanie i dbałość o szczegóły
  • Bogate doświadczenie zawodowe
  • Autorskie formuły szkoleń i audytów
  • Kompleksowa oferta działalności

Wsparcie bhp

Prowadzimy kompleksową opiekę dla firm z zakresu BHP, outsorcingu BHP, doraźne usługi BHP.

Jak szkolimy

Pan i Pani zostawiamy przed salą w szatni. Na szkoleniu jesteśmy partnerami. Elastyczność, odwaga, dyskusja to kierunek do osiągnięcia zamierzonego celu w postaci aktualizacji posiadanej lub nabycia nowej wiedzy i umiejętności. Szkolenia oraz doradztwo ukierunkowane są zawsze na stronę praktyczną. Wszystkie zajęcia prowadzimy metodą warsztatową z naciskiem na aktywizację uczestników poprzez szeroką gamę materiałów i narzędzi dydaktycznych.

Dlaczego tak uczymy

Wiedzę merytoryczną przedkładamy Państwu w formie praktycznych pokazów i ćwiczeń, gdyż wierzymy, że w ten sposób pracownik najszybciej i trwale jest w stanie przyswoić sobie nową wiedzę lub zaktualizować posiadane informacje.

Nasz cel

Naszym celem jest kompleksowa współpraca z firmami, które stawiają na ciągłe doskonalenie procesów bhp, wysoki stopień profesjonalizmu i nawiązanie długotrwałej współpracy poprzez budowanie obopólnego zaufania. Opieka i troska o dobro waszej firmy i naszą reputację na rynku to najskuteczniejsza rekomendacja do dalszych działań.

Współpracujemy

Nasza firma współpracuje z Kancelarią Adwokacką w ramach stałej umowy o współprace.

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Opolu, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W toku swojej praktyki zawodowej świadczy szeroko rozumiane doradztwo prawne na rzecz podmiotów gospodarczych z różnych branż oraz osób fizycznych.

W ramach prowadzonej od 2011 roku Kancelarii Adwokackiej specjalizuje się w prawie pracy, świadcząc usługi na rzecz pracodawców, pracowników i związków zawodowych, a także w prawie cywilnym i gospodarczym.

Reprezentuje swoich klientów w licznych postępowaniach sądowych, egzekucyjnych i administracyjnych.